вівторок, 22 березня 2016 р.

«Падіння Лондону» – відгук на фільм

Фільм «Падіння Лондону» – це продовження стрічки «Падіння Олімпу», що в свій час стала касовим успіхом. «Падіння Лондону»не представляє собою друг частину кінофраншизи, як це зараз модно із чисельними об’єднаними у один кіносвіт фільмами, а постає як типовий сіквел із усіма висхідними атрибутами. Однак, як це часто буває Спроба повторити успіх першого фільму із тими самими героями за тією ж самою формулою не завжди дає високий результат. Режисер «Падіння Лондону» Бабак Наджафі повертає на екрани Аарона Екхарта у ролі президента США і Джерарда Батлера у якості його тілоохоронця. Цьому дуету доводиться особисто зіткнутися і розібратися із цілою групою близькосхідних терористів, що паралізували весь Лондон.

Фільм у певній мірі довго розкачується і справжній бойовик розпочинається лише через півгодини. Але, що варто відзначити, з цього моменту екшн стрічки не відпускає увагу до самого фіналу. Міжнародний злочинець і постачальник зброї Баркані споряджає ціле військо, яке ліквідує зібравшихся у Лондоні лідерів західних країн у придачу із пам’ятками центу міста. Проте головне уособлення Заходу президент Америки і їх основна ціль виявляється не такою легкою здобиччю. Його охоронець у зображенні Баталера стає справжнім героєм бойовиків 80-90 років, якого не беруть пулі.

Фільм явно гіперболізує ситуацію, що складалася, покладаючи всі механізми вирішення ситуації в руки героя Джерарда Батлера. Звісно, теракти великих масштабів можливі, але в «Падіння Лондону» явно занижені протоколи безпеки для світових лідерів, чи просто творці фільму і близько не чули до яких заходів прибігають для охорони високопосадовців, не кажучи проте, що послідовність у кілька кроків фактично без спротив віддає центр Лондону у владу невідомо кого на досить тривалий час, що у реальному житті важко і уявити.





Так, «Падіння Лондону»має свої моменти, але як бойовик цей фільм має не той антураж. Глобальна загроза тероризму, що має на меті зламати західну систему цінностей, слабо вписується у картину тих геройств головного героя, який самотужки долає ціле терористичне угрупування. Історія про те як Батлер та Екхарт пробираються через місто із терористами ліпше би підійшла для фільмів типу «Смертельної зброї» чи «Міцного горішка», але аж ніяк не для стрічки, в якій одним із аспектів є сила політичної влади.

неділя, 20 березня 2016 р.

Відгук на мультик «Зоотрополіс»



«Зоотрополіс» (Zootopia) – найновіший мультфільм від Дісней, події в якому розгортаються у однойменній столиці країни антропоморфних тварин. Зоотрополіс – це місто-утопія, в якому будь-яка тварина, може стати ким забажає. Місто – в якому колишні хижаки і їх здобич тепер мирно співіснують бік-о-бак. Чарівна комп'ютерна графіка в найменших деталях передає оточуючий світ Зоотрополісу, в якому для потреб ссавців є і тундра, і пустеля, і джунглі, і навіть мініатюрне містечко гризунів, а зображені емоції, якими наділені тварини, дивують, на скільки далеко дійшла сучасна анімація.

Сюжет фільму розвивається навколо того, що попри еволюцію тварин і їх теперішнє суспільство, у звірів є свої ролі, а упередження щодо цього важко подолати. Тому поява у рядах поліції першої кролиці, головної героїні, Джуді Хоппс стає справжньою сенсацією. Композиційно мультик представляє собою старий добрий детектив, який вибудовано у дусі фільмів про пригоди копів-напарників. Аби довести, попри всі необ'єктивності і зневагу, свою профпригідність крільчиха-поліцейський береться за складну справу про зниклих звірів. Маючи в своєму розпорядженні лише 48 часів, Джуді об'єднює свої сили із дрібним пройдисвітом хитрим лисом Ніком, якому відомі всі позазаконні елементи Зоотрополісу, і виявляє велику змову у місті.





«Зоотрополіс» – без заперечень найкращий мультфільм від Дісней за останні роки. Стрічка вдало поєднує неперевершену анімацію, вдалий сюжет і моральну складову. Мультик не зловживає музикальною складовою і не перетворюється на міні-мюзікл, а головна пісня гарно вписується в сюжет. «Зоотрополіс» поряд із яскравою картинкою представляє дотепні жарти, пам'ятні епізоди, чого лише варті лінивець чи миша хрещений батько, та сюжетні ходи, за що його хочеться передивитися ще раз.

вівторок, 15 березня 2016 р.

«Панда Кунг-Фу 3» – відгук на мультфільм

Кінорік, як і в 2015 році, відкриває анімаційний фільм. В цей раз на великі екрани вийшла третя частина кінопригод добродушної і часом незграбної панди – воїна-дракона По, майстра кунг-фу. В цього мультика від Дрімворкс була доволі складна доля. Попри загальний успіх франшизи із двома повнометражками, кількома спецвипусками і телевізійним серіалом третій фільм надійшов у прокат після ряду переносів. За початковою задумкою «Панда Кунг-Фу 3» мала вийти ще в березні 2015 року, потім стрічку перенесли на певний час, згодом стався ще один перенос, а фінальна дата переїхала на січень 2016, щоби не конкурувати із Пробудженням сили від Зоряних Війн.

Третя повнометражка про майстрів кунг-фу у світі Китаю, заселеного антропоморфними тваринами, занурюється у історію По. За майже десять років від першого мультфільму глядачу нарешті дають повну історію походження По, яка по дрібничками збиралася із того самого моменту, коли в при першому знайомстві всі задалися питанням, чому в панди – батько гусак.

Головний герой мабуть вперше одночасно почувається одночасно і в своїй тарілці, і не на своєму місці. По знайомиться із родичами пандами, які живуть у власному раю і дещо нівелюються його унікальність, і в той же час він стікається із проблемами, які зачіпають його бойову родину – майстрів бойової п’ятірки. Така двоїста ситуація як виявляється розв’язуються шляхом переплетіння, яке підводить до початку історії із першого фільму і зациклює серію.





Попри традиційно гарний візуальний ряд відчувається що «Панда Кунг-Фу 3» це вже третій фільм, а на комп’ютерні моделі виділяли менше грошей аби на успіху серії в цілому зібрати більше грошей. Також фільм занадто інтенсивний. В стрічці практично не має спокійних сцен, а їх зміна проходить дещо хаотично. Хоча це в жодному разі не погіршує загального враження від мультфільму, який зроблений на дуже і дуже гідному рівні.